Tiktok Hediye Fiyatları Nedir?

Tiktok Hediye Fiyatları Nedir?

Tiktok hediye fiyatları hesaplama ve tiktok hediye fiyatları listesi takipciturkey adresimizde yayınlandı. Tiktok canlı yayın hediye fiyatları ile tiktok hediye atma fiyatları nedir? Tiktok hediye fiyatlarını hatta tiktok jeton fiyatlarını sizlere sunacağız.

Tiktok hediye ismi, tiktok hediyenin jeton bedeli ve alış fiyatı aşağıda tabloda mevcut. Tiktok gönderilen hediyeden kişinin kazancı nedir hepsini sizelere detaylı olarak sunacağız arkadaşlar. Tiktok hediye fiyatları sizlere sunmadan önce genel bir bilgi vermekte fayda var. Tiktok hediyeleri gönderdiğinizde %60’ı tiktok uygulaması kesinti yapmaktadır.

Sizin hangi tiktok hediyeyi kaç jetona aldığınızı ve gönderdiğiniz kişiye kaç tl gittiğini tamamen detaylı olarak göreceksiniz.Tiktok hediye fiyatları ve tiktok hediyeleri hakkında herşeyi cevapladık arkadaşlar.

Bizlere gelen genel sorular şunlardır. Tiktok hediye fiyatları 2021 yılında kaç tl? Tiktok hediye atma fiyatları ve nasıl atılır? Tiktok canlı yayın hediye fiyatları nereden öğrenebilirim acaba? Tiktok hediye fiyatları ne kadar oldu?  Tiktok hediye fiyatları liste veya tablosu var mı?

1000 tiktok takipçi satın al ve sende canlı yayın aç. Tiktok canlı yayın hediye ile para kazanmaya başla!

İşte sizlere tiktok hediye fiyatları tablosu detaylı olarak!

Tiktok Hediye İsmi

Kaç Jetona Alınır

Tiktok’tan Alış TL

Tiktok’a Satış

Tiktok Gül

1 Jeton

0,96 Kuruş

0,40 Kuruş

Tiktok

1 Jeton

0,96 Kuruş

0,40 Kuruş

Tiktok Baklava

2 Jeton

19 Kuruş

0,80 Kuruş

Tiktok Nazar Boncuğu

5 Jeton

48 Kuruş

20 Kuruş

Finger Heart

5 Jeton

48 Kuruş

20 Kuruş

Panda

5 Jeton

48 Kuruş

20 Kuruş

Merhaba

10 Jeton

96 Kuruş

45 Kuruş

Goodnight

10 Jeton

96 Kuruş

45 Kuruş

Kalp

10 Jeton

96 Kuruş

45 Kuruş

Big Love

25 Jeton

2,4 TL

1 TL

Sun Cream

50 Jeton

4,80 TL

2 TL

Çay

100 Jeton

9,60 TL

4,30 TL

Ayıcık

100 Jeton

9,60 TL

4,30 TL

Concert

500 Jeton

48 TL

20 TL

Konser

500 Jeton

48 TL

20 TL

Love Ballon

699 Jeton

67 TL

30 TL

Para Yağmuru

999 Jeton

95 TL

42 TL

Legendary

1000 Jeton

96 TL

43 TL

Crausel

2020 Jeton

194 TL

90 TL

Unicorn

5000 Jeton

480 TL

200 TL

Yat

7499 Jeton

720 TL

330 TL

Görkemli Şato

20.000 Jeton

1920 TL

900 TL

Spor Araba

29.999 Jeton

2.880 TL

1152 TL

Helikopter

35.000 Jeton

3000 TL

1250 TL

 

Sizlere en detaylı şekilde tiktok hediye fiyatları listesi açıklandı arkadaşlar.

Tiktok uygulaması üzerinden jeton alarak dilediğiniz tiktok hediye alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok Hediye Fiyatları Neden Pahalı?

Tiktok sosyal medya uygulaması olarak canlı yayın özelliği ile yayıncılara tiktok hediye alma imkanı sunarak canlı yayından para kazanmalarını sağlamıştır. Tiktok canlı yayın hediye ile aslında kendisi daha fazla kazanç elde etmektedir.

Tiktok hem kendisini hem kullanıcılarını zengin etme mantığı ile gittikçe büyümüştür. Tiktok kullanıcıları bu yüzden tiktok hediye fiyatları hakkında birçok soru soruyor bizlere. Tiktok hediye fiyatları neden pahalı diyenlerde vardır elbette olacak. Herkesin bütçesine uygun tiktok hediyeler bulunmakta.

Herkes kendi çapında sevdiği yayıncıya destek olmakta. Tiktok hediye fiyatları aslında pahalı değildir. Küçük hediyeleri 1000 defa göndermek yerine tek tıkla büyük hediye göndererek kolayca destek olmaktadırlar.

Tiktok hediye fiyatları genel kitleye göre belirlenmiştir. Karınca kararınca yani kim ne kadar katkı sağlarsa düşüncesi ile tiktok 1 jetonluk hediye tiktok 999 jetonluk hediyede vardır. Şimdi sevdiği yayıncıya 999 defa gül atmaktansa tek seferde 1 hediye gönderip destek olabiliyor.

Tiktok hediye fiyatları pahalı değil sizin bütçeniz ona yetmiyordur. Kimi insan için 10 tl para değil, kimi insanlar için iş görür ama kimisi için çok büyük bir paradır. Senin bütçen neyse sende ona göre destek olabilirsin çünkü hediyenin büyüğü küçüğü olmaz!

Tiktok hediye fiyatları ile google amcaya gelen diğer aramalar;

 • Tiktok hediye fiyatları şato
 • Tiktok hediye fiyatları gözlük
 • Tiktok hediye fiyatları balon
 • Tiktok hediye fiyatları konfeti
 • Tiktok hediye fiyatları ayıcık
 • Tiktok hediye fiyatları baklava
 • Tiktok hediye fiyatları yüzük
 • Tiktok hediye fiyatları yat

Bunlar tiktok hediye fiyatları hakkında yapılan en çok aramalardır arkadaşlar. Demek ki en çok gönderilen tiktok hediyelerde bunlardır.

Tiktok hediye fiyatıları şato, tiktok hediye fiyatları gözlük ve tiktok hediye fiyatları yat en çok arananlar arasında. Yukarıda tiktok hediye fiyatları tablosunu detaylı olarak paylaştık ve sizlere sunduk. Takipciturkey olarak hem sizleri bilgilendirmek ve destek olmak bizim görevimiz.

Takipciturkey adresimizden tüm sosyal medya platformlarında takipçi, beğeni, izlenme hilesi satın alabilirsiniz.Tiktok takipçi arttırma hakkında bilgi almak için tıkla!

Tiktok hediye fiyatları 2021 listesi yayınlanmıştır ve güncelleme geldiği zaman bizlerde listeyi tekrar düzenleriz. Yeni gelen "tiktok hediye" tablomuza eklenecektir ve tablo düzeltilecektir.

Tiktok Hediye Fiyatları Doğru Mu?

Tiktok hediye fiyatları güncel ve doğrudur. Tiktok jeton sayıları ve genel matematiksel bilgi tiktok’un kendi bilgileridir. Bizler sizin için bu bilgileri derledik ve tablo halinde sizlere sunduk.

Sizlerin daha detaylı tiktok hediyeler arasında inceleme yapmanızı sağlamak için tiktok hediye listesi yayınladık. Tiktok her yeni hediye eklediğinde bizlerde listemizi güncelleyeceğiz ve tablo halinde sunacağız.

Tiktok hediye fiyatları arasında herkese uygun olan ve en çok gönderilen hediyeleri sizlerle paylaşmak isteriz. Tiktok en çok gönderilen hediyeler;

 1. Tiktok hediye gül
 2. Tiktok hediye
 3. Tiktok hediye baklava
 4. Tiktok hediye nazar boncuğu
 5. Tiktok hediye finger heart
 6. Tiktok hediye panda
 7. Tiktok hediye merhaba
 8. Tiktok hediye kalp

Tiktok hediyelerinden en çok gönderilenlerini sizlere sunduk şimdi en az gönderilen hediyeleri sıralayalım;

 1. Tiktok hediye spor araba
 2. Tiktok hediye görkemli şato
 3. Tiktok hediye yat
 4. Tiktok hediye unicorn

Tiktok hediye fiyatları, tiktok en çok gönderilen hediye ve tiktok en az gönderilen hediye listesini sizlere sunduk. Anasayfamız üzerinden daha fazla bilgi alabilir ve sizde tiktok canlı yayın hediye kazanmak için 1000 takipçiye ulaşarak para kazanabilirsiniz.

İnstagram Türk takipçi satın al paketleri için tıkla.
Ucuz instagram takipçi satın al paketleri için tıkla.
Ucuz youtube abone satın al paketleri için tıkla.
Telegram grup/kanal üyesi satın al paketlerini incelemek için tıkla.