İnstagram Keşfet Nasıl Çıkılır?

İnstagram Keşfet Nasıl Çıkılır?

İnstagram keşfet nedir ve instagram keşfete nasıl çıkılır? İnstagram keşfete düşme, instagram keşfet hilesi ve instagram keşfet algoritması 2021 nedir?

Keşfet hakkında aklınızda ki tüm soruları giderebilmek adına detaylı bir makale hazırladık. Sizlere keşfet hakkında her şeyi detaylı bir şekilde anlatacağız ve yardımcı olmaya çalışacağız.

İnstagram keşfet: Keşfetmek demek daha farklı şeyleri görmek tanımak demektir. İnstagram keşfet bölümünü instagram yapay zekası yönetmektedir. Örnek verecek olursak sizin arabalara ilginiz var. Beğenip yorum attığınız ya da takip ettiğiniz hesaplar araba hakkında paylaşım yapan profillerse, yapay zeka ilgilendiğiniz alanda gönderileri size gösterecektir.

İnstagram keşfet bölümü kişi neye ilgi duyuyorsa o alanda ki içerikleri ona ulaştırmayı hedeflemektedir. Kısacası yapay zeka sizin ilgi duyduğunuz içerik konularını size sunarak sizi daha fazla instagram’da tutmayı ve instagram kullanmayı hedeflemektedir. İnstagram keşfet sayesinde aktif, kaliteli ve özgün profiller, diğer kullanıcılar tarafından görülür bu sayede takipçi, beğeni ve yorum sayısı artış gösterir.

İnstagram keşfete düşme yolları şu taktikler ile sağlanır;

 • Özgün bir kullanıcı ismi.
 • Özgün bir profil resmi.
 • Özgün, kaliteli ve çoğu kişiye hitap eden paylaşımlar.
 • Düzenli bir şekilde yani aktif şekilde paylaşım yapmak.
 • Belirlediğiniz içerik konusundan sapmamak.
 • Hedeflediğiniz kitleyi çekmek için konuyla ilgili keşfet etiketlerini doğru kullanmak.
 • Ne olursa olsun hergün mutlaka paylaşım yapmak.
 • Gönderi kalitesine ve story kalitesine dikkat etmek.
 • İnsanların ilgisini çekecek ve etkileşim (yorum ve beğeni) getirecek paylaşımlar yapmaya özen göstermek.
 • Basit bir profil anlayışından çıkmak ve prestijli bir profil olarak görünmek.
 • Hemen pes etmemek ve istikrarlı bir şekilde aynı yolda aksatmadan devam etmek.
 • Paylaşımlarınızı hep 1 gün öncesinden hazır etmek yararınıza olacaktır.
 • İnstagram’da paylaştığınız içeriklerle ilgilenen kişilerin genelde aktif olduğu saatleri belirlemek ve o saatler içerisinde paylaşım yapmaya özen göstermek.
 • Ard arda durmadan 2 3 paylaşım yapmamak. Aralarında belirli bir saat farkı olması gerekir.
 • İnsanların merak edeceği, keşfet bölümünden fotoğrafı veya videoyu dışarıdan görüp tıklayacağı bir görsel içeriğe sahip olmak.
 • Takipciturkey adresi üzerinden gönderilerinize düzenli olarak yorum ve beğeni hilesi yapmak.

İnstagram Keşfet Hilesi

İnstagram keşfet hilesi ile kolayca keşfete çıkabilir ve algoritmayı alt üst edebilirsiniz. İnstagram keşfet hilesi aslında işinizi kolaylaştırmak için etkileşim desteğidir. Gönderinizin keşfete düşmesi için öncelikle yorum ve beğeni etkileşiminin görüntüleyen kişilerde tarafından fazla gelmesiyle oluşmaktadır.

İnstagram keşfet hilesi sayesinde gören kişilerin oran orantısı yakın olduğu zaman yani 10 kişi gördüğün de 5 kişi beğenip 3 kişi yorum atması %80 bir etkileşim demektir ve bu etkileşim yapay zeka tarafından takdir edilir.

Bu sefer 10 değil daha fazla miktarda kişiye içeriğinizi keşfette sunar mesela 50 kişiye. Görüntülemesini sağladığı 50 kişi içerisinden de yüksek oranda etkileşim alırsanız “instagram keşfet hilesi” gittikçe sunacağı kişi kademeli olarak artacaktır.

Gittikçe seviye atlayacak ve daha fazla kişiye sunulacaksınız. Sonrasında profilinizi ziyaret eden ve sizi takip eden kişiler olmaya başlayacaktır.

İnstagram keşfete çıkmak için biliyorsunuz ki yorum ve beğeni etkileşimi tetikleyici bir unsurdur. Eğer beklediğiniz miktarda yorum ve beğeni gelmiyorsa instagram keşfet hilesi olarak sitemizden yorum ve beğeni hilesi yapabilirsiniz.

Paylaşımınıza yapacağınız yorum ve beğeni hilesi size instagram keşfet hilesi sağlayacaktır ve bu da instagram keşfet hilesi olarak katkı sağlayacaktır.

İnstagram keşfet hilesi: Gönderinizi direkt keşfette belirli bir miktarda gösteren hile yoktur ve mümkünde değildir. Yapacağınız yorum ve beğeni hilesi ile keşfete çıkma yapay zekasını aşmaktır. Yapay zeka her yorum ve beğeni etkileşimini matematiksel olarak görür ve duruma göre sistemsel olarak hareket eder. Bahsettiğimiz şeylere dikkat ederek ve yorum beğeni hilesi yaparak gönderinizin keşfete düşmesini kolaylaştırabilirsiniz.

İnstagram keşfet hilesi ile ilgili arama motoruna yazılan benzer şeyler;

 1. İnstagram keşfet etiketleri.
 2. İnstagram keşfete düşme.
 3. İnstagram keşfete düşme hilesi.
 4. İnstagram keşfet engeli.
 5. İnstagram keşfet neye göre çıkıyor.
 6. İnstagram keşfet algoritması.
 7. İnstagram keşfet hile.
 8. İnstagram keşfete çıkma.
 9. İnstagram keşfet banı.
 10. İnstagram keşfet botu.
 11. İnstagram kesfet cikma.
 12. İnstagram keşfete çıkmak.
 13. İnstagram keşfete düşürme.
 14. İnstagram keşfete nasıl çıkılır?
 15. İnstagram keşfete nasıl düşülür?
 16. İnstagram keşfet fiyatları.

İnstagram keşfet hilesi şifresiz: Yorum ve beğeni hilesi yapacağınız için bu işlemler şifresiz olarak yapılır. Doğal olarak instagram keşfet hilesi şifresiz olarak gerçekleşmiş olur. Şifresiz instagram keşfet hilesi ile hesabınız riske girmez ve şifreniz ikinci bir şahıs tarafından bilinmez. Güvenilir instagram keşfet hilesi takipciturkey adresimizde mevcuttur.

İnstagram Keşfet Ne İşe Yarar?

İnstagram keşfet ile videolarınız daha fazla izlenir ve daha fazla yorum alır. Aynı zamanda takipçinizde olumlu yönde artış gösterir.

İnstagram keşfet profilinize çok yararlı olacaktır çünkü keşfet demek daha fazla insana sunulmak demek. Daha fazla insana sunulmak herkesin isteğidir.

Daha fazla insana instagram keşfette sunulduğunuzda elde edeceğiniz şeyler şunlardır;

 1. İnstagram takipçi sayınız artar.
 2. İnstagram takipçi sayınızın artmasından dolayı sponsorlar yani reklamlar elde edebilirsiniz.
 3. İnstagram takipçi sayınız arttığı için canlı yayınlarda daha fazla izlenirsiniz ve canlı yayın keşfetine düşersiniz.
 4. İnstagram gönderilerinizde beğeni sayısı yükselecektir.
 5. Beğeni sayınızın yükselmesi paylaşımlarınızın daha fazla keşfet almasını sağlayacaktır.
 6. İnstagram yorum sayılarınız yükselecektir.
 7. Yorum sayınızın yükselmesi gönderilerin daha fazla keşfet almasını sağlayacaktır.
 8. İnstagram keşfet hilesi ile keşfet alma oranlarınızı arttırabilirsiniz ve daha fazla keşfet yüzdesine sahip olabilirsiniz.

İnstagram keşfet hilesi 2021: Takipciturkey sitemize instagram keşfet hilesi 2021 yılında gelmiştir ve güncel olarak çalışmaktadır. 2021 instagram keşfet hilesi takipçi, yorum ve beğeni hileleri ile sağlanır. Keşfet sağlamak için algoritma takipçi, yorum ve beğeni artışlarından tetiklenir ve bu şekilde instagram keşfet alınır.

İnstagram keşfet düşme hilesi: İnstagram keşfete düşme hilesi aslında direkt paylaşımınızı keşfete taşımak değildir. Keşfete düşme hilesi diğer hilelerin birbirini zincirleme etkilemesiyle oluşur. İnstagram keşfete düşme hilesi olarak tabir ettiğimiz şey yorum, beğeni hilesi yaparak videonuzun etkileşim patlaması yapmasını sağlayarak keşfet aldırma işlemidir.

İnstagram video keşfet hilesi: İnstagram video keşfet hilesi ile videolarınızın daha fazla insana görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. İnstagram video keşfet hilesi yapmak takipciturkey adresimizden çok kolay şekilde yapılmaktadır. İnstagram paketlerimizden izlenme satın al paketleri ile izlenmenizi yükseltebilir ve videonuza keşfet aldırabilirsiniz.

İnstagram keşfet hakkında örnek vererek sizlere 1 video üzerinde daha detaylı anlatacağız. İnstagram keşfet algoritması ve instagram yapay zekası;

 • 1 video paylaştık hiç takipçimiz olmadığını farz edelim.
 • Paylaştığımız videoda videoya uygun etiketlerin olduğunu farz edelim.
 • Videonuz etiketlerde ve benzer videoların arkasında başka insanlara görünür.
 • 10 kişiye 1 saatte hiç takipçiniz olmadığı halde görüldüğünü farz edelim.
 • Bu 10 kişinin içinden hiç etkileşim alamazsanız (beğeni, yorum veya videoyu tamamen izlemek) videonuz daha fazla kişiye sunulmaz. Çünkü instagram yapay zekası bu içeriğinizi ilgi çekici bulmaz.
 • İnstagram algoritması etkileşim alsaydınız mesela 10 izleyiciden 3’ü yorum 2’si beğeni attığını farzedelim.
 • Hemen tabii ki belirli bir oranda başka kişilere gösterecektir mesela 50 kişinin daha görmesini sağlayacaktır.
 • Yine instagram algoritması devrededir ve o 50 kişi içerisinden alacağınız etkileşimlere bağlı olarak yine sizi daha fazla ön plana atabilir veya hiç etkileşim gelmezse yayılmayı durdurabilir.
 • 50 izleyici içerisinden de 5 yorum ve 10 beğeni geldiğini farz edelim.
 • Toplam izlenme sayınız 60 olmasına rağmen yorum ve beğeni sayınız algoritmaya göre başarı elde etmiş bir video olarak belirlenir ve sizi tekrar yukarı kademeye taşır.
 • Yani oran orantı ile sizi tekrar yukarı taşıyıp daha fazla kişiye sunacaktır. 1000 izlenme olduğunu farz edelim.
 • 1000 izlenme oldu paylaştığımız video ve oran orantı olarak videomuz iyi bir yoruma ve beğeni sayısına sahip olursa sizi yine üst kademeye aktarıyor ve bu saniyeler içinde sistemsel olarak işliyor.
 • Bunların hepsi demek oluyor ki videonuzu insanlar hemen geçmemeli ve beğeni yorum sayısını tetiklemeniz gerekmekte.
 • Bizlerde instagram beğeni ve instagram yorum satın alarak bu algoritmayı tetiklemenizi sağlıyoruz ve instagram keşfet algoritmasında oran orantılarınızı yükseltiyoruz. Bu sayede kademeli olarak keşfet alarak daha fazla izleniyor ve daha fazla tanınıyorsunuz. Aynı zamanda videonuzun keşfet almasından dolayı takipçi sayınızda direkt olumlu etkileniyor.

İnstagram keşfet algoritması 2021: İnstagram keşfet algoritması 2021 yukarıda detaylı olarak anlattığımız şekilde işlemektedir. Size düşen işlemleri yapmanız keşfete düşmeniz için yeterli olacaktır. Hala keşfete çıkmakta zorlanıyorsanız yorum ve beğeni hilesi ile instagram keşfet algoritması 2021 yılında da kullanılarak tetiklenebilir.

İnstagram Keşfete Nasıl Çıkarım?

İnstagram keşfet nasıl çıkarım diyorsanız aslında yukarıda anlatıldığı üzere belirttiğimiz paketlerimizden faydalanmaktan geçer. İnstagram algoritma ve yapay zekasına karşı ne kadar iyi etkileşimlere sahip olursanız her defasında daha fazla etkileşim verecektir size.

İnstagram yapay zekası bunu izleyicileri memnun etmek için uygulamakta. 10 kişiden 5’i beğendiyse bu iyi bir içeriktir der ve daha fazla kişiye gösterir. Sende bu algoritmayı tetiklemek için kolayca instagram beğeni ve instagram yorum paketlerimizden satın alabilirsin.

İnstagram keşfete çıkma: İnstagram keşfete çıkma aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Çektiğiniz içeriği kullanıcılar ilgi çekici bulmayabilir izlemeden geçer. İzleyenler de etkileşim bırakmaz genellikle ve videonuz boşa gider keşfetme almaz. Bu sebeple bizler devreye giriyoruz, instagram keşfete çıkma işlemi için sende hemen instagram videona yorum beğeni satın al ve etkileşimleri alt üst et.

İnstagram keşfete nasıl çıkarım diyorsanız yapmanız gerekenler;

 1. Anasayfamız üzerinden instagram paketlerine tıkla.
 2. Tiktok paketleri içerisinden “instagram yorum, instagram beğeni veya instagram izlenme” satın al paketlerinden birini seç.
 3. Her iki paketide sırayla satın alabilir ve büyük etkileşimde kazanabilirsin.
 4. Paket seçiminden sonra sizden istenen ad soyad kutucuğunu doldurun.
 5. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ilgilenebilmemiz için telefon numaranızı girin.
 6. Satıştan sonra siparişiniz hakkında bilgi alabilmek için email adresinizi girin.
 7. Sıra ödeme yöntemi seçmekte, banka kartı, kredi kartı veya eft havale ile ödemeyi gerçekleştirin.
 8. Ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra siparişiniz direkt sisteme düşer ve gönderime otomatik olarak başlanır.
 9. Siparişiniz site yoğunluğuna göre anlık veya biraz zaman alarak gönderilir.
 10. Sitemiz ortalama olarak siparişinizi 10-15 dakika içerisinde gönderime başlar.

Belirttiğimiz üzere keşfet hilesi yorum ve beğeni video etkileşimini tetikleyerek yapılır. İnstagram keşfet hile için hemen siparişini ver. Hile için yapacağınız siparişler otomatik sistemimiz tarafından gönderilir. İnstagram keşfet hile aslında video izlenme satın almaktanda geçer.

Aynı zamanda manuel olarak sipariş tamamlayan, sipariş alanından sorumlu personellerimizde siparişinizi gönderime başlar. Siparişlerinizi en hızlı ve kolay şekilde verebilmeniz için menümüz sade olarak düzenlenmiştir. İnstagram keşfet hilesi ile hedeflerine 1 adım daha yakınsın!

İnstagram Keşfet Hilesi Güvenilir Mi?

Takipciturkey adresimizde sadece instagram keşfet hile değil tüm paketlerimiz ve hilelerimiz güvenilirdir. Sizlerden hiçbir işlem için şifre istemiyoruz ve uygulama indirmenizi istemiyoruz. Sizden şifre talep eden veya uygulama indirmenizi isteyen sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Şifre veya uygulama indirip instagram hesabınızla giriş yapmanızı isteyen site veya yazılımlar hesaplarınızı ele geçirir ve sizin adınıza paylaşımlarda bulunur. Sadece sizin adınıza paylaşımda bulunmakla kalmaz bu paylaşımlardan sizler sorumlu tutulursunuz. Hakkınızda sosyal medya paylaşımından dolayı soruşturma dahi açılabilir.

Hesabınızın çalınmaması için kesinlikle kurumsal olan takipciturkey adresimizden şifresiz instagram keşfet hile kullanabilirsiniz. Takipciturkey olarak müşterilerimizin hesap güvenliği bizler için önemlidir. Sizlerden şifre talep edenlerin veya uygulama indirmenizi belirten bedava instagram keşfet hile vereceğini belirten siteler sizi kandırmaktadır.

Bu sebeple bedava instagram keşfet hilesi düşüncesinde olan kişilerin hesapları çalınmaktadır. Takipciturkey resmi ve kurumsal bir firmadır ve 7 yıldır sosyal medya mağazası olarak hizmet vermektedir. Sizden şifre veya şifrenizle giriş yapmanızı isteyen sitelerin hedefleri şunlardır;

 • Hesabınız yüksek takipçiye sahipse çalmak.
 • Hesabınızda özel bir şeyiniz varsa şantaj olarak kullanmayı hedeflemek.
 • Hesabınızda sizin adınıza birilerini takip etmek.
 • Sizin adınıza başkalarına yorum ve beğeni atmak tabii ki yorumlardan da siz sorumlusunuz. Hakkınızda hukuki süreç başlayabilir.
 • Hesabınızdan yakın arkadaşlarınıza mesaj atarak arkadaşlarınız sizin isminizle dolandırılabilir ve mahçup duruma düşebilirsiniz.

Belirttiğimiz bu konuların tamamı yaşanmaktadır ve sizlerinde yaşamaması adına takipciturkey olarak güvenilir instagram keşfet hilesi sunmaktayız. Güvenilir instagram keşfet hilesi şifresiz olmalıdır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişler dışarıdan sizlere gönderilir ve hesabınıza erişim istenmez.

Hesabınıza erişim isteyenler yalnızca hesabınızı kullanmak isteyenlerdir. Ödeme yöntemlerimiz sağlıklı ve güvenilir olan 3D secure ile tamamlanmaktadır. Kart bilgileriniz güvendedir ve erişilemezdir.

İstediğiniz şekilde online ödeme yapabilir ve ödeme yaptığınıza dair sms bilgilendirmesi alabilirsiniz. Takipciturkey güvenilir adres olarak müşterilerimizin tercihi olmuştur ve instagram keşfet hilesi kullanmanız için her bütçeye uygun paketleri sizlere sunmuştur.

Güvenilir, kolay ve hızlı siparişin tadını çıkarabilir ve hemen instagram keşfet hilesi siparişinizi gönderebilirsiniz.

İnstagram Keşfet Hilesi Fiyatları

Gördüğünüz üzere instagram keşfet hilesi için her bütçeye uygun paketlerimiz vardır. Sizi tatmin edecek bir paket seçimi yaparak siparişinizi kolayca online olarak verebilirsiniz. Siparişiniz anlık olarak alınır ve tarafımızca gönderilir.

İnstagram keşfet hilesi olarak kullanacağınız instagram beğeni fiyatları;

 • 100 instagram beğeni hilesi 5tl
 • 500 instagram beğeni hilesi 15tl
 • 1000 instagram beğeni hilesi 25tl
 • 1500 instagram beğeni hilesi 40tl
 • 2000 instagram beğeni hilesi 50tl
 • 2500 instagram beğeni hilesi 65tl
 • 3000 instagram beğeni hilesi 75tl
 • 5000 instagram beğeni hilesi 100tl

İnstagram keşfet hilesi olarak kullanacağınız instagram yorum fiyatları;

 • 50 instagram yorum satın al 5tl
 • 100 instagram yorum satın al 10tl
 • 250 instagram yorum satın al 20tl
 • 500 instagram yorum satın al 50tl
 • 1000 instagram yorum satın al 100tl

İnstagram keşfet hilesi olarak kullanacağınız instagram video izlenme hilesi fiyatları;

 • 1000 instagram izlenme satın al 5TL
 • 5000 instagram izlenme satın al 10TL
 • 10000 instagram izlenme satın al 20TL
 • 25000 instagram izlenme satın al 30TL
 • 50000 instagram izlenme satın al 50TL
 • 75000 instagram izlenme satın al 75TL
 • 100000 instagram izlenme satın al 100TL
 • 200000 instagram izlenme satın al 200TL

İnstagram Keşfet Etiketleri

İnstagram keşfet etiketleri ile keşfet elde etmeniz mümkündür. İnstagram gönderilerinizi keşfete düşürebilirsiniz. İnstagram keşfet etiketleri 2021 kullanılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır;

 1. Aşağıdan videonuzun konusuna uygun instagram keşfet etiketleri seçin.
 2. 15’ten fazla instagram keşfete düşme etiketleri kullanmayın.
 3. 3’ten az instagram keşfete çıkma etiketleri kullanmayın.
 4. Başka konuya hitap eden instagram keşfet etiketleri kullanmayın.
 5. Keşfet almak için etiketleri kopyalayın ve gönderi açıklamanıza yapıştırın.
 6. Gönderiniz paylaşmadan önce gönderinin üstüne konuyla ilgili bir soru sorun.

En popüler instagram keşfet etiketleri;

#keşfeteçıkmak #keşfetedüşmek #istanbul #türkiye #keşfet #like #videolike #takipciturkey #keşfetbeni #keşfetedüş #likes #video #instagram

İnstagram yemek videoları için keşfet etiketleri;

#yemektarifi #türkyemekleri #yemektarifi #yemekvideosu #takipciturkey #yemek #kahvaltı #öğleyemeği #akşamyemeği

İnstagram eğlenceli içerikler için keşfet etiketleri;

#komikvideolar #mizah #eğlence #komeditürkiye #eğlencelivideolar #takipciturkey #mizahturkey #montaj #güldürenvideolar

İnstagram dini paylaşımlar için keşfet etiketleri;

#ezan #müslüman #kabe #umre #hac #Allahuekber #bismillah #takipciturkey #kuranıkerim #hafız #dua

İnstagram pubg paylaşımları için keşfet etiketleri;

#pubgturkiye #türkiyepubg #komikpubgvideosu #pubgmobiletürkiye #papcivideoları #papci #takipciturkey #gamevideos #games

İnstagram şarkı videoları için keşfet etiketleri;

#amatörşarkı #şarkı #popülerşarkılar #hareketlişarkılar #karaoke #slowşarkı #arabesk #hiphop #takipciturkey #müzik #türküler #music #şarkıkaydı

İnstagram her gönderi için keşfet etiketleri;

#video #like #follow #takipciturkey #comment #followers #instalike #tiktokfollow #followme

İnstagram dans videoları için keşfet etiketleri;

#tiktokdance #dansvideosu #kızlar #tiktokdans #türkiyedans #dansvideoları #harikadans #takipciturkey #danslikes

İnstagram giderli söz video ve fotoğrafları için keşfet etiketleri;

#vaybe #ağırsözler #giderlivideolar #mafya #sıfırbir #racon #takipciturkey #raconsahnesi #replikler

İnstagram’da gönderi keşfet alması için yapmanız gerekenleri sıraladık ve sizler için paylaştık. Gönderiniz için etiketleri kopyala ve yapıştır yapmadan önce şunları mutlaka uygulayın;

 • Gönderinizin özgün olmasına dikkat edin.
 • Videolarınızda sıkıcı müzikler olmamalı.
 • İnstagram keşfet etiketleri kullanmadan önce gönderiler de abartılı efekt kullanmayın.
 • İnstagram keşfet için paylaşımları  saat 09:00 ile 22:00 aralığında paylaşmanız yarar getirir. İnstagram etiketleri ile sende hemen paylaşımlarına keşfet aldırabilirsin.

İnstagram keşfet algoritması aslında çok hızlı bir şekilde işler. Eğer videolarınız beğenilir ve yorum atılırsa izleyen kitle tarafından bu sefer daha fazla izlenmesi sağlanacaktır. İnstagram etiketlerini doğru kullanmanız işinize yarayacak ve videolarınıza keşfet getirecektir.

İnstagram Türk takipçi satın al paketleri için tıkla.
Ucuz instagram takipçi satın al paketleri için tıkla.
Ucuz tiktok takipçi satın al paketleri için tıkla.
Ucuz youtube abone satın al paketleri için tıkla.
Telegram grup/kanal üyesi satın al paketlerini incelemek için tıkla.