İnstagram Gizli Hesapları Görme

İnstagram Gizli Hesapları Görme

İnstagram gizli hesapları görme için hangi uygulamalar kullanacağınızı ve diğer genel bilgileri vereceğiz arkadaşlar. Lütfen gizli instagram hesabı görme işlemlerini yapmadan öncelikle okuyunuz. İnstagram gizli profil görme kişinin özel bilgilerine erişme olarak nitelendirilebilir.

Özel paylaşımları olabilir ve sizde instagram gizli hesapları görme uygulamaları ile özel paylaşımlarına ulaşarak hakları ihlal etmiş olursunuz. Sizlere nasıl yardımcı olacağız;

 • İnstagram gizli hesapları gösteren uygulama indirilecek siteler.
 • İnstagram gizli profil gösteren uygulama isimleri.
 • Gizli instagram profil görme uygulamalarının kullanımı ve özellikleri.

Uygulamaya giriş yaptığınızda gizli profilleri görüntüleyin alanına istediğiniz kişinin hesap adını giriyorsunuz. Bu şekilde instagram gizli hesap görme ve instagram gizli profile bakma işlemini yapıyorsunuz. Bildiğiniz üzere instagram’da hesap gizleme yani paylaşımları takip etmeyen kişilerden gizleme özelliği bulunuyor.

Bu sayede insanlar sadece tanıdıklarına ya da onları takip eden kişilerle paylaşımlarını yapıyor olabilir. İnstagram hesap gizleme özelliği bir açıdan kısıtlama olarak nitelendirilebilir. Peki doğal olarak instagram kapalı hesap görme işlemini nasıl yapabiliriz ve hangi uygulamalar kullanabiliriz? İşte bu noktada sizlere yardımcı olacak instagram gizli hesapları gösterme uygulamaları.

İnstagram gizli hesapları görme için kullanabileceğiniz uygulamaları ve özelliklerini anlatacağız;

 • LİLİ
 • SCOUT
 • GHOSTY
 • PİNGRU
 • POSTEGRO

Tiktok görüntüleme hilesi için tıkla!

Gibi uygulamalarla istediğin instagram gizli hesabı görme işlemi yapabilirsin. Uygulamalarda birçok başka özelliklerde bulunmaktadır bu sebeple sizlere tek tek uygulamalardan ve diğer özelliklerinden bahsedeceğiz. Sizlere önce instagram gizli hesap görme uygulaması olan lili uygulamasından bahsedeceğiz arkadaşlar. Lili uygulamasının özellikleri;

 1. Fotoğraf ve video kaydedin.
 2. İndirilen fotoğraf ve videoların listesi.
 3. Resim yazısı ile fotoğraf ve videoyu yeniden yayınlayın.
 4. Hikayeyi yerel depolamaya indirin.
 5. Yeniden yayınlamak için hikayeleri kaydedin.
 6. Profil Resmini görme ve  Instagram kullanıcılarının profil resimlerini gösterme.
 7. Anında Hikayeyi İndir Instagram Hikayelerinden videoları ve fotoğrafları kaydetme.
 8. Profil resimlerini kolayca ve cyrstal olarak temizleyin.
 9. Hikayeleri doğrudan telefonunuza indirin.

İnstagram gizli hesapları görme uygulaması lili’yi adresimizden indirebilirsiniz.

Gizli instagram hesapları görme uygulaması lili android sürümü için adresimizden indirebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Scout

İnstagram gizli hesap görme uygulaması scout ile profilleri kolayca görebilirsiniz. Sizler için scout uygulamasının detayları;

 • İstediğiniz gizli instagram profillerini görebilirsiniz.
 • Beğenileri ve beğeni atanları görebilirsiniz.
 • Yorum sayısını ve yorumları kimin ne yorum attığını görebilirsiniz.
 • Fotoğrafları hd olarak kaydedebilirsiniz.
 • İnstagram profil resimlerini büyütebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit. İlk önce uygulamayı indirin ve instagram hesabınıza giriş yapın. İnstagram gizli profil görme işlemini hangi profil için yapacaksanız o kullanıcı ismini aratın. Çıkacak olan profile tıklayarak instagram gizli hesapları görme işlemini gerçekleştirin.

İnstagram gizli profilleri görme ghosty: Ghosty ile gizli instagram hesaplarını görme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ghosty uygulamasınında instagram gizli profilleri görme eylemi dışında birçok özelliği mevcuttur. Ghosty uygulamasının diğer özelliklerinden bahsedecek olursak;

 • Gizli profilleri görüntüleme.
 • Profilleri kimlerin takip ettiği.
 • Profillerin kimleri takip ettiği.
 • Profildeki fotoğrafları ve videoları indirme.
 • İnstagram profil fotoğrafı büyütme özelliği vardır.

İnstagram gizli hesapları görme uygulaması kullanma sorumluluğunuz tamamen size aittir. Biz sizler için sadece instagram gizli profilleri gösterme uygulamalarını derledik ve sizlere bilgi verdik. Uygulamalara şifreniz ile giriş yapmanızdan dolayı hesaplarınız pek güvende sayılmaz. Uygulamaları kullanmakta ısrarcıysanız şifrenizi hemen değiştirmeniz olacaktır.

Bu işlemi kötü amaçlar için kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Biliyorsunuz instagram, facebook şirketine ait ve bu tür yazılımları pek sevmediklerini açıkça söyleyebiliriz. İnstagram bu yazılımlardan korunmak için sürekli sistemini güçlendirmeye çalışmaktadır.

Bu sebeple hiç istemediğiniz bir sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz ve instagram tarafından hesabınızın kapatılmasıyla dahi karşı karşıya kalabilirsiniz.

İnstagram gizli hesapları görme pingru: Pingru ile instagram gizli hesaplara bakmak mümkün. Pingru uygulaması dilediğiniz kadar instagram gizli hesapları görme işleminden yararlanmanız için 30 TL gibi bir rakam talep ediyor.

Story yani hikayelere bakmak içinde ayrı ücret talep ediyor. İsterseniz uygulamayı indirebilir ve günde 3 defa dilediğiniz instagram gizli hesaba bakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hikayeleri görmek için ise her zaman ayrı ücret talep etmektedir.

İnstagram gizli profil görme için pingru uygulamasını tavsiye etmiyoruz diğer ücretsiz uygulamalardan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

İnstagram Gizle Hesapları Görme Postegro

Bildiğiniz üzere postegro gizli hesapları görme uygulaması olarak işlem yapmakta. Postegro uygulaması diğer uygulamalardan daha önce çıkmıştır ve bizlere göre daha kalitelidir. İnstagram gizli hesapları görme uygulaması olan postegroyu ücretsiz olarak uygulama mağazasından indirebilirsiniz ve yararlanabilirsiniz. Postegro uygulamasının özellikleri;

 1. İnstagram gizli profil görme.
 2. İnstagram fotoğraf ve videoları görme.
 3. Takip ettiği kişileri görme.
 4. Takip eden kişileri görme.
 5. Takip isteği atanları görme.
 6. Paylaştığı hikayeleri görme.
 7. Geçmişte paylaştığı hikayeleri görme.
 8. Yorum sayısını ve yorum atanların neler yazdığını görme.
 9. Video ve fotoğrafları kolayca indirebilme.

Postegro uygulamasını yüklediğinizde size sınırlı sayıda hesabı kontrol etme imkanı sunar. Birçok stalker tarafından bilinen uygulama postegrodur. Postegro gizli instagram profili görme işinize yarayacak kaliteli ve geçmişi olan bir uygulamadır.

Postegro uygulamasını indirebilmek için ya da tarayıcı versiyonundan yararlanmak için takipciturkey adresimizden indirebilir ve ya da site üzerinden kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde instagram hesabınızla giriş yapmanızı isteyecektir.

İstediğiniz instagram hesabınızdan giriş yapabilirsiniz. İnstagram gizli hesapları görme işlemi için asıl kullandığınız profiller giriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Postegro uygulaması arattığınız kişinin gizli profilini açması için ya arattığınız kişinin ya da takip eden kişilerden postegro uygulaması kullanıyor olması gerekmektedir. Aksi takdirde bilgilere erişemiyor ve sizlerle paylaşamıyor. Aslında tüm uygulamaların mantığı bilgileri kendi havuzunda topluyor ve kullanıcılar tarafından bulunmasını sağlıyor.

Kendi havuzundan size paylaşım yapıyor başka bir açıdan böyle bahsedebiliriz. Sizlere özellikle tavsiyemiz fake bir hesap açın ve onunla giriş yapın.

İnstagram şifrenizi giriş yaptığınız tüm uygulamalar hesabınıza erişebilir ve sizin adınıza paylaşım yapabilir bu sebeple mutlaka bir fake hesabınız bulunması işe yarayacaktır. Postegro uygulaması ile takip etmediğin birisinin paylaşımlarını görebilir ve kolayca indirebilirsin.

Geçmişte yaptığı hikaye paylaşımlarıda dahi erişmeniz mümkündür. Postegro gibi uygulamalar kullanmamanızı genel olarak tavsiye ediyoruz. Kimin paylaşımını görmek istiyorsanız takip etmeniz doğru olandır. Sizlere instagram gizli hesapları görme işlemi için uygulamalar ve nereden indireceğinizi paylaştık. Takipciturkey olarak sizlere bilgi verebildiysek yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Sitesi

İstediğiniz kişinin gizli instagram profilini görme işlemi mümkün. Bestwhozi sitesine giderek sağ üstten “instagram hesabınıza giriş yap” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Fake hesapla giriş yapmanız avantaj sağlayacaktır. Siteye girdikten sonra kime instagram gizli hesabı görme işlemi yapacaksanız o kişinin kullanıcı ismini girmeniz gerekecektir. İnstagram gizlilik kurallarına ve kanunlara göre kişilerin özelini paylaşmak, incelemek suçtur. Bu konuları dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.  Kullanıcılar instagram gizli hesapları görme için bizlere nasıl ulaşıyor derseniz;

 • İnstagram gizli hesapları görme
 • Gizli instagram hesabı görme
 • İnstagram gizli profilleri görme
 • Gizli instagram profili görme
 • İnstagram gizli profil görme
 • İnstagram kapalı hesap görme

Aramaları yaparak takipciturkey sitemizin bloguna ulaşmaktadırlar. Takipciturkey olarak sosyal medya hakkında bilgi ve platformlarda takipçi, beğeni, izlenme satışı yapmaktayız. Hemen takipciturkey anasayfasına dönerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram gizli hesap: Paylaşımlarının kimseye görünmemesini isteyen kişiler için instagram tarafından sağlanmış bir özelliktir.

Daha doğrusu izin vermediği kimse göremez. Özellik detaylı olmasa bile instagram hesap gizliliği sağladığınızda sadece sizi takip eden kişiler paylaşımlarınızı görebilecektir. İnstagram hesabınız gizliyken paylaşımlarınız keşfet almayacaktır ve daha fazla kişiye erişmeyecektir. Daha fazla kişinin görmesini engellemek için insanlar profillerini gizlemektedir.

Sizde paylaşımlarınızın daha fazla kişi tarafından görünmesini istemiyorsanız instagram ayarlar sekmesinden gizlilik ve güvenlik bölümüne girerek hesap ayarlarınızı “herkese açık” veya “gizli hesap” pozisyonuna getirebilirsiniz. İnstagram gizli hesap görme siteleri hakkında bilgiler;

 1. İnstagram gizli hesap görmek için şifrenizi girmenizi isteyecektir.
 2. Şifrenizi girdiğiniz hesabınız ile arama yapacağınız profil arasında herhangi bir etkileşim olmayacaktır.
 3. Profili gizli olan kullanıcının haberi olmayacaktır.
 4. İstediğiniz kişinin profiline girmeniz için bir fake hesap açmanız size katkı sağlayacaktır.
 5. İnstagram gizli profilleri görme siteleri artık instagram şifrenizi biliyor olacaktır.
 6. Şifrenizi girdiğiniz siteler sizin adınıza birilerini takip edebilir veya paylaşımda bulunabilir.
 7. Şifrenizi birine vermiş sayılacaksınız çünkü o tür sitelere şifreniz mesaj olarak gider.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Güvenilir Mi?

Şifrenizle giriş yaptığınız instagram gizli hesapları görme uygulamaları hiçbir zaman güvenli değildir. Bu uygulamalar sizden şifre talep etmektedir ve şifrenizi paylaştığınız herkes profilinize zarar verebilir. Şifreniz direkt sisteme düşer ve instagram gizli profillere bakma işlemi profilinizin çalınması bile sebep olabilir.

Bizler size kullanabilmeniz için aslında birkaç taktik verebiliriz. İnstagram gizli hesapları görme taktikleri;

 • Yeni bir hesap açın ve boş bir hesabınız olsun.
 • Yeni açtığınız hesapta yaklaşık 200 250 kişiyi takip edin.
 • Gelen takip isteklerini onaylayın.
 • Gerçek profil gibi görünmek için birkaç paylaşım yapın.
 • Sistem sizi gerçek profil olarak algılayacaktır ve yararlanabileceksiniz.

İnstagram Gizli Hesapları Görme Ücretli Mi?

Sizlere tanıtmış olduğumuz instagram gizli hesapları görme uygulamaları aslında ücretlidir. Deneme amaçlı günlük hak tanımışlardır ve genelde 1 ya da 3 kişinin hesabına bakabilirsiniz günlük olarak. Dilerseniz mevcut paketlerden satın alabilir ve limitsiz olarak istediğiniz kişinin instagram gizli profiline bakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Genel olarak 20 veya 30 TL arası değişen aylık paketleri mevcuttur. Uygulamadan uygulamaya değişir ve sitelerde de aynı durum söz konusudur. Ücretsiz olarak kullanmak isterseniz belirttiğimiz gibi günlük hakkınız olacaktır. Sizde instagram gizli hesapları görme uygulamalarından faydalanmak için hemen takipciturkey sitemizden faydalanın.

Tiktok takipçi satın al paketleri için tıkla.

Youtube abone satın al paketleri için tıkla.